Zakupy na łonie natury… no, prawie.

Galeria Łomianki różni się od innych centrów handlowych, gdyż tutaj czuć ducha przyrody. W galerii znajdziemy oczywiście mnóstwo sklepów z modną odzieżą i akcesoriami oraz wiele punktów usługowych. Rodzice będą mogli pobuszować po sklepach, gdy dzieci będą beztrosko bawiły się na przeznaczonych dla nich wydarzeniach lub w kąciku zabaw.

Moda

Na poszukujących nowych perełek do garderoby czeka wiele sklepów odzieżowych, z obuwiem oraz akcesoriami — zarówno męskich, damskich i dziecięcych. Można buszować między wieszakami i półkami z nowymi kolekcjami w m.in.: H&M, Reserved, C&A, Mohito, Orsay, Promod, CCC, Wojas, Ryłko, a nawet Bytom czy Camaieu. Na panie czekają także sklepy z ekskluzywną bielizną, jak Calzedonia lub Intimissimi. Doskonałe dodatki do każdej stylizacji w postaci biżuterii znajdziemy na przykład w W. Kruk lub Jubitom.

Dla niezdecydowanych i potrzebujących pomocy w zakupach Galeria Łomianki oferuje unikalną możliwość zakupów z doświadczoną stylistką.

Uroda

Oczywiście, czym byłyby zakupy bez odwiedzenia drogerii. Wyjątkowe zapachy znajdziemy w rozbudowanej strefie perfum w Sephorze. Kolorówkę najlepiej wybrać w polskiej marce Inglot, a domowe spa zaopatrzyć w Yves Rocher.

Galeria Łomianki oferuje w jednym miejscu wszystko, czego dusza może zapragnąć. W tym miejscu każdy poczuje się swobodnie i komfortowo, łącząc pożyteczne z przyjemnym w trakcie wszelkiego rodzaju zakupów.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *