Studio Światła Bercal. Oświetlenie wewnętrzne.

Studio Światła Bercal to wyjątkowe miejsce na mapie Krakowa i jego okolic. Odkrywa przed klientami tajemnice idealnego oświetlenia. Dzięki firmie setki domów, ogrodów, biur i miejsc użyteczności publicznej zachwyca gości ciekawym projektem oświetlenia. Oferta Bercal Kraków jest bardzo szeroka. Obejmuje oświetlenie wewnętrzne, oświetlenie zewnętrzne, ogrodowe i uliczne oraz różnego rodzaju osprzęt. Przyjrzyjmy się bliżej oprawom oświetleniowym wewnętrznym.

Lampy wiszące

To jeden z tych rodzajów lamp, bez których trudno nam sobie wyobrazić dom czy mieszkanie. Lampy wiszący są bardzo dekoracyjne i dodają wnętrzom indywidualnego charakteru. Bardzo często wybieramy oprawy wiszące nad stoły w jadalni. W Bercal.pl znajdziemy zarówno duże, imponujące lampy wiszące, które stanowią centralny punkt pomieszczenia, jak i mniejsze modele, które możemy z powodzeniem powiesić w danym miejscu w kilku egzemplarzach. Takie rozwiązanie jest idealne w przypadku oświetlenia wyspy kuchennej czy domowego baru. Lampy o dużych gabarytach sprawdzają się przede wszystkim w salonach, szczególnie gdy wysokość pomieszczenia jest większa, niż standardowa. Taka lampa zapewni nam we wnętrzu miękkie, ciepłe i delikatnie rozproszone światło.

Kinkiety

Kinkiety zyskały w ostatnim czasie ogromną popularność i znajdują wiele, czasami zupełnie nieoczywistych zastosowań. Bardzo często pełnią rolę dekoracyjną. Niektóre z modeli dostępnych w Studio Bercal same w sobie stanowią swego rodzaju dzieła sztuki. Jeśli zaświecimy je samodzielnie, możemy stworzyć w pomieszczeniu cudowny nastrój. Wybierając kinkiety o wąskich strumieniach światła, możemy uzyskać efekt wydłużenia i podwyższenia pomieszczenia. Montowane w łazience np. nad lustrem pełnią funkcję oświetlenia zadaniowego. Umożliwiają wykonanie perfekcyjnego makijażu lub dokładne ogolenie twarzy. Kinkiety montujemy również na korytarzach i klatkach schodowych.

W Studio Bercal kupimy również plafony, lampy natynkowe, spoty, specjalne lampy łazienkowe, reflektory natynkowe, reflektory do szynoprzewodów, lampy wpuszczane i do zabudowy, lampy podłogowe oraz lampy stołowe i biurkowe. Znalezienie odpowiedniej oprawy do konkretnego pomieszczenia nie stanowi, zatem najmniejszego problemu, zwłaszcza że mamy do dyspozycji największy showroom w Krakowie i możemy liczyć na fachową pomoc personelu sklepu.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *