Stoły rozkładane – funkcjonalność i wygoda

Stół to mebel niezbędny w naszym mieszkaniu. To właśnie on stanowi jego serce. W końcu to przy nim wspólnie biesiadujemy, pijemy kawę, celebrujemy i rozmawiamy. Właśnie z tego powodu, wybór mebla powinien być dobrze przemyślany.

Stół do jadalni, kuchni, czy salonu musi być przede wszystkim wygodny i dopasowany do stylu oraz wielkości danego wnętrza. W przypadku mniejszych pomieszczeń idealnym rozwiązaniem będzie stół rozkładany, który pozwoli zaoszczędzić cenne miejsce. Oto co oferuje rynek.

Oszczędzaj miejsce

Stół rozkładany to bez wątpienia niezwykle praktyczny mebel, który świetnie sprawdzi się w niewielkich mieszkaniach i wszędzie tam, gdzie na co dzień nie ma miejsca na ustawienie dużego, rodzinnego stołu. Obecnie stoły rozkładane stają się coraz bardzo popularne, ponieważ cenimy sobie praktyczną aranżację, oszczędzającą miejsce. Nawet jeśli mamy dużo miejsca w domu, to ogromny stół przy którym na co dzień nikt nie siedzi, wygląda dość niepotrzebnie. Rozkładany mebel zawsze można złożyć, a nierozkładany pozostanie taki sam, więc może jednak warto zdecydować się na stół, który z okrągłego zmienia się w owalny, a z kwadratowego w prostokątny.

Stół z regulacją wysokości

Wiele modeli stołów rozkładanych wyposażonych jest jednocześnie w regulację wysokości blatu. Stół z regulacją wysokości zdecydowanie najlepiej sprawdzi się w małym salonie bądź pokoju dziennym. Świetnym pomysłem na aranżację salonu lub pokoju dziennego jest wykorzystanie ławo-stołu z regulacją wysokości. Dzisiejsze rozwiązania posiadają ciekawy nowoczesny i atrakcyjny design, zbudowane są z różnych materiałów, takich jak drewno, metal, czy szkło i wyróżniają się lekką konstrukcją. Zaletą jest to, że można je łatwo przenosić i ustawiać na dowolnej przestrzeni. Ze względu na możliwość regulacji wysokości blatu, dobrze sprawdzają się zarówno jako stoliki kawowe, jak i stoły o tradycyjnej wysokości przeznaczone na większe przyjęcia z dużą liczbą gości.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *