Ściany interaktywne V-WALL

Interaktywne ściany V-WALL są innowacyjnymi urządzeniami, które szybko przeobrażają wolną do tej pory przestrzeń w nowoczesny poster reagujący na ruchy i gesty użytkowników. Tego rodzaju rozwiązania zainteresują każdego przechodnia a ich dodatkową zaletą jest to, że są wysoce nowatorskie i doskonale sprawdzają się w przedsięwzięciach na dużą skalę, takich jak centra handlowe, lotniska, muzea, jak również targi czy festiwale.

Świat biznesu szybko się zmienia. Konkurencyjna atmosfera wymaga kreatywności oraz elastyczności w działaniu. Dobrze wiedzieć co się dzieje naokoło tak, aby móc zareagować na różne technologiczne nowinki, pomagające w promocji naszej oferty. Nie tylko biznes, ale i instytucje publiczne skorzystają na nowoczesnej promocji. W końcu dla dzisiejszego odbiorcy niezmiernie ważna jest otoczka, zapewniająca ich, że mają do czynienia z poważną i profesjonalną ofertą. Jeśli chcemy zrobić właściwe wrażenie na kontrahentach lub zachęcić do wydarzenia jak największą liczbę osób, będziemy potrzebować innowacyjnych rozwiązań, które zaintrygują i zapadną w pamięć wszystkim.

Parametry

Jeśli chcemy zrobić naprawdę duże wrażenie na swoich klientach, to powinniśmy zdecydować się na V-WALL. Chodzi o ścianę video złożoną z bezszwowych ekranów LCD, której przekątna może dochodzić nawet do 300”. Urządzenie wyposażono w technologię multi-touch i aż 40 jednoczesnych punktów dotyku, które pozwalają na interakcję z obrazem wielu osobom równocześnie.

Zalety urządzenia

Wybierając proponowane rozwiązanie zapewnimy swoim klientom wyjątkowe doznania wizualne. Rozwiązania V-WALL są zazwyczaj stosowane w studiach TV lub uczelniach, gdzie rozmiar naprawdę ma znaczenie – dobra widoczność i czytelność prezentowanych danych są najważniejsze. Dzięki V-WALL możemy stworzyć kreatywne rozwiązania, angażujące klientów, publiczność bądź grupę docelową. V-WALL to niezapomniane interaktywne doświadczenie wizualne i dotykowe.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *