Prezent dla chłopaka

Wybierając prezent dla chłopaka, powinnaś się zastanowić co lubi, czym się interesuje, jak spędza wolny czas. Prezent może być wyszukany, na przykład wykupienie jazdy gokartem lub należeć to tych z grupy „bezpiecznych prezentów” jak na przykład słodkie upominki.

Sportowiec

Polecamy koszulki, breloczki i inne akcesoria z logiem ulubionej drużyny. Gdzieniegdzie można dostać nawet słodkie upominki z wizerunkami najlepszych piłkarzy. Jeśli chłopak lubi jazdę rowerem można sprawić mu zestaw narzędzi rowerowych lub fajne okulary do jazdy. Dla miłośników siłowni jako prezent sprawdzą się specjalne rękawice do podnoszenia ciężarów lub pulsometr.

Komputerowiec

Nowa podkładka pod myszkę z własnym zdjęciem z pewnością nie pozwoli mu o tobie zapomnieć. Ewentualnie nowa gra, w którą będzie mogli grać razem lub taka, o której od dawna marzy. Zestaw do czyszczenia komputera też nie będzie złym pomysłem.

Domator

Dla domatora najlepiej kupić coś do ozdoby mieszkania, co będzie mu się z tobą kojarzyło. Na przykład ramka lub magnesy na lodówkę ze wspólnym zdjęciem. Każdy mężczyzna uwielbia słodkości, więc do prezentu zawsze należy dołożyć słodkie upominki, które zje ze smakiem i rozkoszą. Można zdecydować się też na romantyczną kolację z ulubionym filmem, co z pewnością ucieszy każdego kanapowego misia.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *