Pomysły na dobrą zabawę w Małopolsce

Małopolska to idealny wybór na chwilę odpoczynku i dobrej zabawy. Znajdziemy tutaj wszystko, czego zapragniemy w kwestii rozrywki. Jeżeli jesteśmy miłośnikami imprezowania — szeroki wybór klubów, eventów i koncertów. Wolimy relaks i spokój — termy, ośrodki rekreacyjne, bogata scena spa. Jesteśmy fanami jedzenia? Super-liczne kawiarnie, najlepsze lokale gastronomiczne, festiwale foodtrucków i jedzenia. Po prostu fun? OK, mamy w tej kategorii paintball, gry planszowe, off road, parki rozrywki i wesołe miasteczka. Atrakcji jest oczywiście wiele więcej!

Termy

Rewelacyjnym pomysłem na relaks i zabawę w Małopolsce jest weekend w termach. Wybór w tym regionie jest naprawdę spory. Możemy przebierać w termach — Chochołowskie, Bukovina, Szaflary i więcej. Większość oczywiście będzie znajdowała się w miejscowościach górskich. Jednak to dodatkowy plus — piękna panorama, świeże powietrze oraz otoczenie górskich szczytów.

Nowe doświadczenia — axe throwing club

Na poszukujących nowych doświadczeń i niezapomnianych emocji czeka wiele atrakcji, które zapamiętamy na długo po zakończonym wieczorze. Impreza z axe throwingiem w Krakowie, czyli rzucanie siekierami to zupełnie inny poziom zabawy. Warto skorzystać z profesjonalnych usług lidera branży https://madaxe.pl/pl/, jeżeli zależy nam na niezwykłych dobrej i profesjonalnej zabawie. Adrenalina, dużo śmiechu i super klimat — tego dostarczy w Krakowie axe thowing.

Waterpark

Na wielbicieli wodnych rozrywek czeka szeroki wybór parków wodnych w Małopolsce. W Krakowie mamy rozbudowany park wodny z szeroką ofertą zjeżdżalni. Najpopularniejsza jest zdecydowanie Nitro — najszybsza i najwyższa z dostępnych. Niedaleko Krakowa w Zakopanem mamy jeszcze większy wybór w Aquaparku, będącym dużym ośrodkiem rekreacyjno-sportowym. Tutaj znajdziemy nie tylko okazałą strefę basenową, ale także kręgielnie, saunaium, zdrowotną grotę solną czy strefę fitness. Z kolei na styku województwa małopolskiego i śląskiego mamy w Zatorze Waterpark, będący częścią ogromnego na ponad 26 hektarów powierzchni (w tym 1 800 metrów powierzchni basenowej) parku rozrywki Energylandia. To nie lada gratka dla fanów wodnych zabaw, gdyż w ofercie znajdują się tutaj wodne kolejki, szeroki wybór zjeżdżalni różnego rodzaju i wiele więcej.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *