Leśny Dwór – nocleg w Karpaczu

Leśny Dwór powstał w Karpaczu w 1860 roku. Początkowo obiekt działał pod niemieckim szyldem „Die Waldhaus Waimar”. Po latach funkcjonowania, hotel łączy atmosferę przełomu wieków z nowoczesnym designem i komfortem. Znajdziemy tu wszystko, czego potrzeba, ponieważ obiekt mieści się blisko głównych szlaków karkonoskich gór, jak również blisko centrum miasta Karpacz. Standard i lokalizacja sprawiają, że dwór stał się idealnym miejscem wypoczynku dla turystów z całej Polski. Jeśli szukacie gościnnego pensjonatu bądź wygodnego hotelu w Karpaczu, zajrzyjcie na www.lesnydwor.karpacz.pl i przekonajcie się, że Leśny Dwór to idealne miejsce na wasz wypad.

Wybierając hotel w pakiecie otrzymamy też cudowne górskie powietrze. Zaletą miejsca jest na pewno jakość obsługi. Uśmiech personelu, nieoceniona pomoc z jego strony oraz niezwykle rodzinny klimat miejsca sprzyjają pełnemu relaksowi. Tutaj szybko zapomnicie o codziennych troskach. Standard udostępnianych pokoi jest wysoki i zapewnia komfort. Pokoje są urządzone stylowo, nowocześnie i posiadają wiele miejsca. Każdy znajdzie tu upragniony odpoczynek i spokojny sen.

Restauracja

W obiekcie możemy wyruszyć w kulinarną podróż i poznać nowe smaki. Działa tu restauracja Mamma Mia, która jest znana i ceniona przez wielu smakoszy włoskich specjałów. W tym miejscu każda potrawa przygotowywana jest ze szczyptą włoskiego temperamentu. Znajdziemy tu przepyszną pizzę z pieca, pasty czy przepyszne włoskie desery. Wszystko to podkreśla domowy i gościnny klimat miejsca.

Lokalizacja

To niewątpliwe jeden z największych atutów hotelu. Znajduje się on pomiędzy Karpaczem dolnym a górnym, a więc stok narciarski jest na wyciągnięcie ręki. W pobliżu znajduje się również przepiękna okolica nazwana Białym Jarem. Istotna jest też bliskość szlaków na Śnieżkę i centrum, do którego prowadzi między innymi malownicza droga przez las wzdłuż rzeki Łomnica (Via Sacra), a to tylko początek listy najładniejszych miejsc, jakie skrywa Karpacz.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *