Jak osiągnąć perfekcyjny uśmiech?

W dzisiejszym świecie uśmiech to nasz wizytówka. Nie ma znaczenia, jakie zawód wykonujemy, o wiele większe zaufanie i sympatie wzbudzamy wtedy, kiedy nasz uśmiech prezentuje się nienagannie. Na szczęście współczesna stomatologia nie jest dziedziną, która skupia się wyłącznie na leczeniu. Gabinet Dr Baron zajmuje się projektowaniem uśmiechu, czyli wszelkimi zmianami mającymi na celu poprawę zębów, ich koloru i ustawienia. W efekcie możemy uzyskać idealny i dopasowany do nas śnieżnobiały uśmiech.

Chcąc wzmocnić pewność siebie i czuć się komfortowo, musimy zadbać o nasze uzębienie. Podstawą jest oczywiście przegląd co pół roku, stosowanie odpowiedniej pasty, szczoteczki i innych akcesoriów. To jednak tylko baza. Współczesna stomatologia wraz z rozwojem technologii wkroczyła na inny poziom, poziom stomatologii estetycznej, która wpływa na wygląd uśmiechu w bardzo zaawansowany sposób.

Zobacz swój przyszły uśmiech

Gabinet Dr Baron pracuje w oparciu o kompleksową metodę projektowania uśmiechu autorstwa dr C. Coachmann’a, która polega na wizualizacji całego procesu leczenia, dzięki której dostajemy możliwość obejrzenia efektu końcowego jeszcze przed wdrożeniem wszystkich procedur leczenia. Jest to zatem niezwykłe udogodnienie, ponieważ możemy dokładne poznać efekt przed podjęciem jakichkolwiek działań. Co więcej, metoda skutkuje też świetnie i profesjonalnie wykonaną pracą i pełnym zadowoleniem z efektu.

Wyrównanie uzębienia

Jednym ze sposobów na wyrównanie zębów jest zakładanie aparatu. Obecnie znajdziemy różne aparaty bardziej dyskretne, które w zasadzie są prawie niewidoczne. Są to np. aparaty językowe, które wykorzystują zamki przyczepiane po wewnętrznej stronie zębów. Interesującym rozwiązaniem, które pozwala nie tylko wyrównać zęby, ale także zmienić ich kolor i ukryć przebarwienia są licówki, czyli delikatne płatki porcelany. Są one przyklejane na ząb a sam zabieg wykonuje się najczęściej na pojedyncze zęby, jeżeli są lekko obrócone albo wyrastają nieco poza łukiem, przez co wszystkie zęby stają się równe. Nakładanie licówek pomaga też zmienić kształt zęba o nieregularnej powierzchni lub nadkruszonego.

Hollywoodzki uśmiech

Jedną z wygodniejszych metod wybielenia zębów jest zastosowanie specjalnej nakładki wypełnionej żelem wybielającym – jest on jednak czasochłonny. Krótsze zabiegi wybielania zębów są znacznie droższe i polegają na poddaniu się wybielaniu światłem lub laserem.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *