Galeria może być rozrywkowa? Wydarzenia w Galerii Łomianki

Galeria Łomianki położona jest tuż obok Kampinoskiego Parku Narodowego. Wyróżnia się swoim stylem, będąc bardziej niszową galerią i nastawioną na promowanie bycia eko oraz bliskości natury. Jednak nie zbraknie tu żadnemu zakupoholikowi znanych i lubianych sklepów firmowych oraz usługowych lokali, jak Reserved czy Empik. Galeria Łomianki to nie tylko zakupy, ale także bogata oferta wydarzeń dla dzieci i dorosłych.

Warsztaty

Zarówno dzieci i dorośli będą świetnie bawili się na bezpłatnych warsztatach w galerii.
„Zielono mi. Cuda wianki” to warsztaty, w trakcie których można będzie pochwalić się umiejętnościami manualnymi z zakresu rękodzieła. Kolorowe liście, lśniące żołędzie, różnych kształtów szyszki, czerwona jarzębina to tylko niektóre z elementów, które przemienią się w przepiękne wianki i stroiki, idealne na jesienną porę.

Żywy język

Dzieci mają okazję pobawić się językami obcymi w trakcie darmowych lekcji angielskiego lub francuskiego.
Zajęcia z języka angielskiego odbywają się zawsze w piątek od 17.30 do 18.10. Nauczyciele postarają się zachęcić dzieci do nauki poprzez zabawę. W końcu dobrze się bawiąc dzieci uczą się najłatwiej i szybciej przyswajają nowe informacje.

Z kolei zajęcia z francuskiego mają miejsce w czwartki między 17.30, a 18.10. Nauczyciele stosują metodę nauczania, pomagającą dzieciom przyswajać nową wiedzę łatwiej i szybciej przez ćwiczenia ruchowe i angażowanie ich w zabawy.

Targi

Galeria Łomianki to także miejsce wyjątkowych targów, jak trzydniowe „Hello Fashion”. W trakcie targów poznamy nowinki ze świata mody i będziemy mogli nauczyć się kilku trików z strefy fashion oraz nabyć unikalne ubrania z niepowtarzalnych kolekcji mody. Więcej informacji na temat wydarzeń znajdziemy na https://galerialomianki.pl.

Rekomendowane artykuły

1 komentarz

  1. Dużo zyskałem czytając ten artykuł, dziękuję bardzo za napisanie tak wspaniałego artykułu, na pewno będę śledził wasz bloga i czytał każdy artykuł, który napiszecie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *