Dzierżawa ekspresów do kawy w CoffeeBreak

Profesjonalny ekspres do kawy powinien znaleźć się w każdej firmie, która dba o swoich pracowników. Nic nie regeneruje sił tak efektywnie i nie podnosi naszego dobrego samopoczucia równie skutecznie, jak filiżanka pysznej, aromatycznej, gorącej kawy. Kawa pobudza nas do działania. Zwiększa naszą efektywność. Nie możemy zapominać również o jej wymiarze integracyjnym. To przy filiżance kawy nawiązują się trwalsze relacje. To ona pozwala na relaks w większym gronie osób.

Dlatego właściciel każdej firmy powinien rozważyć zakup ekspresu do kawy. Jeżeli go na to nie stać, istnieje inne rozwiązanie. Firma CoffeeBreak kieruje swoją ofertę dzierżawy ekspresów zarówno do małych firm, jak i większych korporacji. Wychodzi na wprost potrzebom pracodawców, którzy w ten niecodzienny sposób chcą docenić swoich pracowników i podarować im chwilę wytchnienia w trakcie przerwy w pracy. Zastrzyk energii w postaci filiżanki kawy przyda się każdemu.

Pracownicy firmy to profesjonaliści, którzy doskonale znają się na rzeczy. Podpowiedzą, jaki sprzęt będzie najlepszą odpowiedzią na potrzeby danej firmy i zapewni zawsze świeżą kawę. Przedsiębiorstwo podpisuje z firmą CoffeeBreak umowę dzierżawy obowiązującej przez określony czas. Właściciel firmy ma gwarancje nieprzerwanych usług CoffeeBreak.

Proponowany sprzęt charakteryzuje się wysoką jakością i solidnością, ale jak każde urządzenie techniczne bywa zawodny. W przypadku awarii pracownik firmy dostarczy nam w ciągu dwóch dni roboczych ekspres zastępczy o podobnych parametrach, który posłuży nam przez cały okres naprawy. Podpisując umowę zamawiamy określoną ilość kawy, ale nie ma najmniejszego problemu z uzupełnieniem zamówienia. Dodatkową porcję kawy przywiezie nam kurier najszybciej, jak to tylko możliwe. Wystarczy telefon do CoffeeBreak.

Umowa dzierżawy obejmuje dostarczenie profesjonalnego ekspresu do kawy wraz z kawą, wsparcie telefoniczne oraz pełen podstawowy serwis, który polega na profesjonalnym czyszczeniu urządzenia. Dzięki temu dzierżawiony sprzęt może pracować nieprzerwanie. Dostawa kawy możliwa jest 6 dni w tygodniu. O usłudze dzierżawy ekspresu do kawy można poczytać na stronie.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *