Domowy wystrój Twojej kawiarni

Kawiarnia jest wyjątkowo istotnym miejscem. To właśnie tutaj, przybywający goście poszukują spokoju i ciszy, uciekając od zgiełku, gwaru zatłoczonych ulic. W ulubionych kawiarniach spotykają się znajomi i bliscy, by wypić dobrą kawę i porozmawiać. Specjaliści firmy Delta, doskonale zdają sobie z tego sprawę, dlatego proponując meble dla kawiarni, starają się, by wprowadzały one ciepłą, przyjazną atmosferę i były wyjątkowo wygodne. Jakie komplety polecać będziemy szczególnie dla tego typu lokali gastronomicznych?
Wyjątkową popularnością, cieszą się krzesła Grim. Łączą one w sobie: komfort fotelowego oparcia z rozmiarami przeciętnego krzesła. Na szczególną uwagę zasługuje także oryginalna tapicerka, utrzymana w szaro-beżowe pasy. Miękkie wygodne siedzisko, połączone z oparciem, połączono ze stabilnymi, czarnymi nogami krzesła. Dzięki nietuzinkowemu projektowi krzesła Grim przybywający goście, będą mieć wrażenie, że znajdują się w gustownym, wytwornym salonie vintage.

Zaletą rozwiązań, proponowanych na stronie deltachairs.com, jest ich wysoka wytrzymałość oraz prosta konstrukcja. Doskonałym tego przykładem są wspomniane wyżej krzesła Grim, których siedzisko i oparcie łączą się w jedną formę. Wykonanie elementu wyposażenia lokalu gastronomicznego z elastycznej sklejki sprawiło, że konstrukcja krzesła dopasuje się do sylwetki, osoby na nim siedzącej. Chociaż krzesło waży zaledwie 6 kg i wyróżnia się wymiarami: 86 cm wysokości x 42 cm szerokości x 41 cm głębokości, będzie w stanie utrzymać ciężar osoby ważącej do 120 kg. Jak na większość produktów marki Delta, klienci otrzymają na krzesła Grim, aż dwa lata gwarancji.

Krzesła kolekcji Grim, jak i innych serii od Delty, cechuje wspomniana wcześniej trwałość. Sekret tkwi w procesie produkcji oraz zastosowaniu najwyższej jakości materiałów: doskonałej jakości sklejki bukowej (siedzisko, oparcie) oraz litego drewna bukowego (rama, nogi). Wszystkie elementy pokryto następnie specjalną pianką, chroniącą krzesło przed uszkodzeniami mechanicznymi i zarysowaniami.

W codziennej pracy dążymy do tego, by zapewnić klientom jak największą dowolność i szeroki wybór rozwiązań. Właśnie z tej przyczyny, zespół Delta dba, by klienci mieli możliwość dopasowania wersji kolorystycznych krzeseł i stołów kawiarnianych w taki sposób, by wspaniale prezentowały się w każdym projekcie wystroju wnętrza. Serdecznie zapraszamy!

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *