Białe zęby. Marzenie do spełnienia!

Posiadanie pięknych, białych zębów to marzenie nie jednej osoby. Istnieje prosta droga do jego spełnienia. Bynajmniej nie są to pojawiające się co rusz w sieci domowe sposoby na wybielanie zębów. Kraków dysponuje przecież ogromną ilością profesjonalnych gabinetów dentystycznych, a tylko tutaj można przeprowadzić zabieg bezpiecznie, pod okiem fachowców.

Sposobów wybielania jest wiele. Jedną z nich jest stosowanie specjalnych żeli wybierających. Taką metodę wykorzystuje np. Centrum Dentystyczne Zakopianka. Na stronie kliniki można poznać szczegóły zabiegu. Jego największe zalety? Jest jednorazowy i trwa zaledwie 45 minut. Możemy po nim od razu cieszyć się białymi i lśniącymi zębami. Żel nakładany na powierzchnie zębów jest w trakcie zabiegu aktywowany za pomocą specjalnego urządzenia – akceleratora.

Jedyną niedogodnością jest większa wrażliwość zębów. Jednak ustępuje ona już po 24 godzinach od zabiegu i pojawia się tylko u niektórych pacjentów. Poza tym zabieg jest całkowicie bezbolesny i bezpieczny. Zatem białe zęby to marzenie, które można spełnić i to w kilka chwil.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *